İzmir Kemeraltı Kanvas Tablo Nerede Yaptırılır?

Merhaba. İzmir’in tarihi Kemeraltı çarşısında aradığınız hemen hemen bütün ürünü bulabilirsiniz. Ev gereçlerinden, hırdavatçılara kadar birçok alanda faaliyet yürüten yüzlerce firma mevcuttur.

Kemeraltında aynı zaman dekorasyon ürünleri satan aynacı, camcı, ahşapçı birçok işletme mevcuttur. Bu dekorasyon ürünleri arasında da kanvas tablolar önemli bir yer tutmakta.

Kermartında kanvas tablo yaptırabileceğiniz profesyonel firmaların başında da Wallart Dizayn yer almakta. Kemeraltı çarşısında ikinci beyler bölgesinde bulunan Wallart Dizayn bir buçuk metre eninde dilediğiniz yükseklikte özel kanvas tablolar yaptırabileceğiniz tek noktadır.

Kemeraltı çarşısında bulunan Wallart Dizayn kanvas tablolarını kaliteli malzeme ve temiz işçilik ile üretmektedir. Kullanmış olduğumuz sarf malzemelerinin hepsi orijinal Hp malzemeleridir. Birçok firma tarafından kullanılan muadil sarf malzemeleri tablolarınızın kalitesini düşürmektedir. Muadil malzemeler ile üretilen kanvas tablolarda birkaç ayın içerisinde renk solmaları ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. Kırmızı renkteki bir tablonuzun birkaç ayın içerisinde pembe renge dönüşmesine şaşırmayın. Çünkü kullanılan kalitesiz muadil mürekkepler kanvas bezi tam olarak tutmazlar ve zamanla bez üzerinden uçarlar.

Yine aynı şekilde pamuksuz bez yapılan baskılarda bezin pigmentleri güçlü bir şekilde tutmamasından kaynaklı renk solmasına uğrayacaktır. Kanvas tabloların geriminin yapıldığı ahşap şaselerde çok önemlidir. Kalitesiz ağaçlardan veya suntalardan yapılan şaselerde belli bir süre sonra yamulmalar ve şekil bozuklukları ortaya çıkmaktadır.

İzmir Kemeraltı Kanvas Tablo Baskı Örneklerimiz

izmir kanvas tablo üreticisi
kemeraltı tablo

İzleyin Kanvas Tablo Baskı Kalitemiz Hakkında Bilgi Alın!

Wallart Dizayn kanvas tablolarında 345 gr pamuklu bezler ve orijinal hp mürekkepler kullanmaktadır. Bu sayede Kemeraltında satın alabileceğiniz en kaliteli kanvas tabloları üretmektedir. İç mekan kullanımlarında kanvas tablolarımız 50 yıl solmama garantisine sahiptir.

Kanvas tablonuzu online olarak sipariş vermek için sitemizin Online Tablo Siparişi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Görselinizi online olarak sitemize yükleyebilir ve siparişinizi kredi kartına taksit olanakları ile satın alabilirsiniz.

Online olarak görsel yüklemek tıklayın.

İzmir Kemeraltı çarşısında kanvas tablo yaptırmak için Wallart Dizayn firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Uğur Mahallesi 851 Sokak no:6/103 Kemeraltı İkinci Beyler Bölgesi İzmir, Konak 35260
08503028626
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00

Yorum Yapılmadı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir