Poster Baskı İzmir de Nerede Yaptırılır

İzmir yaşıyorsanız  dekorasyon veya farklı ihtiyaçlarınız için poster baskı ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. İzmir kanvas baskı aynı zamanda yüksek kaliteli poster baskının İzmir adresidir.

Poster Baskılarımızın Özellikleri

  • Poster baskılarımız yarı-mat yarı parlak Hp fotoğraf kağıdına yapılır.
  • Baskılarımız iç mekan baskılar için özel olarak olarak üretilmiş Hp Z6100 Ps dijital baskı makinemiz ile yapılır.
  • Baskılarımızda tamamen iç mekan kullanımına uygun baskı kartuşları kullanılır.
  • Bütün bu özellikler sayesinde yıllarca duvarlarınızda hiçbir sorun yaratmadan yer tutar.

Poster Baskı Kalitemiz

Posterlerimizde 2400×1200 dpi derinliğine kadar baskı yapabilmekteyiz. Baskı makinemizde bulunan 8 ayrı renk kartuşu ve 8 ayrı baskı kafası hem renk tutarlılığı hemde netlik açısından çok başarılı sonuçlar almamızı sağlamakta.

Bu nedenle elinizde bulunan veya bizim arşivimizden seçeceğiniz herhangi bir görseli yüksek kalite ile baskıya alma şansımız mevcut. Fakat belirtmemiz gerekirki sizin elinizde bulunan görselinde yeterli netlik değerlerine sahip olması belirliyicidir.

Kişiye Özel Poster Baskı İzmir 

Kişiye özel poster baskı olanağımız sayesinde tamamen size özel bir poster siparişi verebilirsiniz. Kendinizin önceden grafik düzenlemesini yaptığı bir posteri bastırabilir veya bizden grafik tasarım hizmeti alarak kişiye özel poster baskı yaptırabilirsiniz. Posterleriniz üzerinde yapılacak ufak değişiklikler (yazı ekleme, ufak renk ayarları gibi) tarafımızdan ücretsiz olarak yapılacaktır.

Poster Baskı Hizmetimiz için bizimle iletişime geçin. Tekil ve toptan baskı siparişleriniz fiyat bilgisi almak ürünler hakkında soru sormak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz;

ONLİNE POSTER BASKI

Poster siparişlerinizi online vermek için için Postercim.net sitemizi de tercih edebilirsiniz. Binlerce poster ve kanvas tablo seçeneği sunan sitemizden farklı ebat ve fiyat seçenekleri sipariş verme şansınız mevcuttur.

Sitemizin en beğenilen ürün kategorilerine ulaşabilmeniz için linklerini paylaşıyoruz; Film Afişleri  Ünlü Ressamların Tabloları , Dizi Posterleri

Uğur Mahallesi 851 Sokak no:6/103 Kemeraltı İkinci Beyler Bölgesi İzmir, Konak 35260
08503028626
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00

Yorum Yapılmadı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir