İzmir’de Tablo Nereden Satın Alınır?

İzmir’de tablo nereden alınır sorusuna cevap verelim;

İzmir kendinize ait mekanlar için veya hediye için tablo arıyorsunuz. 

Hemen iletişime geçmek için arayın; 0850 302 86 26 

veya Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Okumaya Devam Edin;

Bu durumda tablo siparişi için İzmir de tercih edeceğiniz adres İzmir Kanvas Baskı olabilir.

Nedenlerini açıklayalım;

İzmir de Kaliteli Tablo Üretiriz

Ürünlerimizde kaliteyi önceleriz. Çünkü ürettiğimiz bir tablonun duvarınızda 2 ay sonra şeklinin bozulmasını veya renklerinin atmasını istemeyiz. Piyasa üretilen kısa ömürlü olan tabloları hem bütçeniz hemde sağlığın için önermiyoruz. Neden mi; çok ucuz tablo ucuz malzeme demektir. Genelde bu tarz tabloların baskısın solvent bazlı boyalar kullanılır. Bu uçucu boyalar kısa vadede tablonun üzerinden uçarak renk atmasına sebep olur. Ciğerlerinize çektiniz zehirli solventte sağlığınıza zarar verir.

Baskılarımızda tamamen iç mekan kullanımı için üretilmiş pigment bazlı mürekkepler ve pamuk astarlı kumaşlar kullanırız.

Uygun Fiyatlı Tablo Üretiriz

Kaliteli ile uygun fiyatı bir araya getirmek genelde zordur. Biz kaliteden ve emeğimizden ödün vermeden olabilecek en uygun fiyatları veririz. Güncel fiyatlarımız görmek için linke tıklayabilirsiniz. GÜNCEL TABLO FİYATLARI VE ÖLÇÜLER

Üretimini yaptığımız tablolardan bazıları;

Otel Tablosu

Binlerce Çeşit Tablo Seçeceği Sunarız

Arşivimizde bulunan binlerce çeşit görsel sayesinde beğeneceğiniz bir tabloyu mutlaka buluruz. Arşivimizden tercihte bulunmak istemediğinizde kendi elinizde bulunan bir görseli baskıya uygun hale getiririz. Nasıl bir tablo istediğinize dair fikriniz yok ise sorular sorar bilgi alır ve önerilerde bulunuruz.  Görsel karar verdikten sonra ölçüsünü birlikte belirleriz. Farklı tablo seçenekleri sunarız. Görselden 3-5 parçalı farklı tablo modelleri çıkarabiliriz. Kanvas tablo, çerçeveli kağıt baskı tablo veya yağlıboya tablo seçenekleri sunarız. “Şöyle bir tablo istiyorum” şeklinde başlayan cümlelerinize sunacağımız bir çözüm mutlaka vardır.

Size fikir vermesi açısından tablo baskı sürecinde kayda alığımız videomuzu izleyin;

İstediğiniz Ebatta Özel Tablo Siparişi Verebilirsiniz!

Kişiye özel tablo siparişi verebileceğiniz gibi arşivimizde bulunan görsellerden de beğendiğiniz bir çalışmayı istediğiniz ölçüde sipariş verme şansına sahip olacaksınız.

İzmir kanvas tablo kendi tablolarını kendisi üretir. Üretici firma olduğumuz için küsuratlı ölçülerde bile tablo siparişi verme şansına sahip olursunuz. Örneğin bir yeriniz var 53×106 cm, standart ölçülerde bir tabloyu buraya yerleştiremezsiniz ama biz sizin için özel olarak yapabiliriz.

Tablonuz İçin Farklı Tablo Teslimat Yöntemleri Sunarız

Tablonuzu iş yerimizden teslim alabileceğiniz gibi tüm Türkiye’ye anlaşmalı kargo firmamız ile özenle paketlenmiş halde gönderebiliriz. Anlaşmalı kargomuz sayesinde uygun fiyatlı kargo gönderimleri yaparak size zaman kazandırırız.

İzmir’de tablo nereden alınır? sorunuza umarız cevap olabildik. Kaliteli ve uzun yıllar duvarlarınızda yer tutacak tablolar için bizimle iletişime geçin;

Uğur Mahallesi 851 Sokak no:6/103 Kemeraltı İkinci Beyler Bölgesi İzmir, Konak 35260
08503028626

Yorum Yapılmadı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir