İzmir Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas tablo fiyatları İzmir hakkında bilgi almak için sitemize hoşgeldiniz. İzmir Kanvas Baskı olarak yıllara dayanan baskı tecrübemiz ile yüksek kaliteli ve uzun ömürlü kanvas tablolar üretiyoruz.

Kısaca kanvas tablo fiyatlarını hangi faktörlerin belirlediğini anlattıktan sonra kanvas tablo fiyat listemizi yazımıza ekledik. Fiyat araştırması yaparken bu faktörleri göz önünde tutmanızı önemle tavsiye ederiz.

Kanvas Tablo Fiyatını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

1- Baskıda Kullanılan Kartuşların Kalitesi

Kanvas tablo üretiminde kullanılan kartuşlar orijinal kartuşlar ise baskılar on yıllar boyunca renk kaybına uğramaz. Aynı zamanda renk canlılığı ve tutarlılığıda yüksek olur.

2- Baskıda Kullanılan Kumaş(Kanvas Bez)

Şayet baskıda kullanılan kanvas malzeme pamuk astarlı ve yüksek mürekkep tutuculuğa sahipse renk kalıcılığı yükselir. Bu sayede hem daha güçlü dokuya sahip bir tabloya hemde uzun yıllara dayanacak renk canlılığına sahip olursunuz.

3- Kanvas Tablonun Geriminin Yapıldığı Şase

Şayet kanvas tablonuzun şasenin yapıldığı malzeme kurutulmuş ağaç ise uzun yıllar şekli bozulmadan duvarlarınızda yer tutar. Bazı tablo modellerinde sunta malzemeler ile şaseler hazırlanmaktadır. Yıllara dayanacak kaliteli bir tablo istiyorsanız kurutulmuş ağaç şaseleri tercih etmelisiniz. 

İzmir Kanvas Tablo Ölçüleri ve Fiyatları

Belli başlı tablo ölçülerimiz ve fiyatları listedeki gibidir;

20×30 cm Kanvas Tablo: 203 TL (kdv hariç)

30×40 cm Kanvas Tablo: 272 tl (kdv hariç)

35×50 cm Kanvas Tablo: 322 tl (kdv hariç)

40×60 cm Kanvas Tablo: 365 tl (kdv hariç)

50×70 cm Kanvas Tablo: 415 tl (kdv hariç)

60×90 cm Kanvas Tablo: 542 tl (kdv hariç) 

70×100 cm Kanvas Tablo: 602 tl (kdv hariç)

Kanvas Tablo Fiyatları İzmir yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yazımızın devamında sipariş verme sürecinde dikkat etmeniz gereken önemli notları sıraladık. En alt bölümde ise kanvas baskı aşamasında çekimini yaptığımız bir videoyu izleyebilir ve kanvas baskı kalitemiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Önemli Notlar;

Bütün Fiyatlar 3 cm şase kalınlığına sahip tablolar için geçerlidir. 2 cm şase kalınlığında kanvas tablo siparişlerinizde fiyatlarda düşüş yaşanacaktır.

Sitemizde kredi kartı ile alışveriş tercihinde bulunduğunuzda fiyatlara %18 kdv eklecektir.

Toplu kanvas tablo baskı taleplerinizde talebinize özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Özel ebatlarda kanvas tablolarınız için fiyat talep edebilirsiniz.

Tablolarınızı eni 140 cm kadar, boyu 300 cm’e kadar dileğiniz ölçüde talep edebilirsiniz. 

Tablarınız için temel ve ileri düzey grafik tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Temel düzenlemeler ücretisiz (yazı yazmak, kesim yapmak vb), ileri düzey düzenlemeler ücrete tabidir.

Bizimle İletişime Geçin;

Uğur Mahallesi 851 Sokak no:6/103 Kemeraltı İkinci Beyler Bölgesi İzmir, Konak 35260
08503028626

Kanvas Tablo Baskı Kalitemiz Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Bu videoda baskısını yaptığımız bir görselin baskı sürecini izleyebilirsiniz. Baskısını talep ettiğiniz görsel ne kadar yüksek kalitede olursa kanvas tablo o kadar kaliteli olacaktır.

Yorum Yapılmadı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir