Bilgi Alın?

Hakkımızda

İzmir Kanvas Baskı , Wallart Dizayn markasının ürünlerini tanıttığı web sitesidir. Wallart Dizayn baskı sektöründe 8 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İzmir’de hızlı ve kaliteli kanvas baskı yaptırmak istiyorsanız tercihiniz Wallart olmalıdır. Wallart Dizayn kanvas ve fotoğraf baskılar konusunda yıllara dayan tecrübesi ile çözümler üretiyor. Kanvas baskı ihtiyaçlarında birçok kişi ve firma Wallart’ı tercih etti. Uzun yıllar solmayan ve netliğini yitirmeyen kanvas baskılar bizim işimizdir.

image

Tablo Üretiminde Yüksek Kalitenin Adresi

Wallart Dizayn kanvas baskılarında kaliteyi ve mekan ile uyumu ön plana çıkarmaktadır. Baskılarında Hp Z6100 Ps dijital baskı makinesi kullanan Wallart Dizayn kalıcı ve yüksek baskı çözünürlülüğüne sahip baskılar üretmekte.

Wallart Dizayn baskılarında Solvent bazlı boyalar kullanmamaktadır. Tamamen doğaya ve insan sağlığına dost sarf malzemeler ile üretilen baskıları iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İzmir’de kanvas tablo baskı alanında hizmet almak için bizi tercih edin. İzmir’de kanvas baskının adresi Wallart Dizayn’dır.